موسسه آموزش عالی خزر محمود آباد
درگذشت دکتر عراقی استاد دانشگاه خزر

بسم الله الرحمن الرحیم

. الذین اذا اصابتهم مصیبة قالوا انا لله و انا الیه راجعون

تقدیم به روح بلند استاد گرانقدر دکتر غلامرضا عراقی

ناباورانه از درگذشت نا بهنگام مردی مهربان و استادی متواضع این جملات را از سر درد می نویسم که قلبا قبول فقدان و سفر بی بازگشت چنین شخصیتی را در ذهن و حافظه ی خانواده ی بزرگ خزر محال و ناممکن می دانم. انسانی فرهیخته که به گواهی همه همکاران نمونه بارز آبادسازی دنیا و آخرت بود. در حسن رفتار علاوه بر کسوت استادی در رشته ی دانشگاهی خود استاد و آموزگار اخلاق بود. مردی وارسته که هیچ گاه از ایشان برخوردی از سر خشم و عصبانیت مشاهده نشد و بارها کریمانه پذیرای این خانواده ی بزرگ بود. دریایی از متانت که ارمغان هم کلامی با ایشان بذل آرامشی عمیق در روح و جان بود.

قطعا محبوبیت و تلاش های شگرفی که در جایگاه مدیر گروه معارف و مدرس دروس مربوطه در خزر داشته اند همواره ماندگار و فراموش نشدنی است و نام درخشان این استاد فرهیخته در حافظه تاریخی خزر بر قله ای سترگ چون خورشیدی فروزان تا همیشه نور افشانی می کند.

جا دارد که این مصیبت بزرگ را به خانواده ی آن استاد گرانقدر و جامعه دانشگاهی کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و مغفرت طلب نمایم.

از روی تو دل کندنم آموخت زمانه این دیده از آن روست که خونابه فشان است

دردا و دریغا که در این بازی خونین بازیچه ی ایام دل آدمیان است

احسان شعبان زاده

رییس دانشگاه خزر محمودآباد

 
شرح:
درگذشت دکتر عراقی استاد دانشگاه خزر
2022/06/09 تاریخ:
مازندران ، محمودآباد ، خیابان آزادی ، انتهای دریای نوزدهم        کد پستی : 86414-46318    تلفن گویا: 3-44476201(011)  فکس : 44476199(011)  ایمیل: info@khazar.ac.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به موسسه آموزش عالی خزر می باشد
Powered by DorsaPortal